IRComat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IRComat

Welcome - Dobrodošli
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Pomagite

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Stefan
Gost




Pomagite Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomagite   Pomagite Icon_minitime12/12/2007, 13:56

...pravzaprav newm kako naj začnem. Če po resnici povem sem sam na sebe jezen...ne vem zakaj si ne naredim kaj z lajfa, newm...hočem dobit punco pa me nobena noče ker pač sem mali:S ne morš verjet(ok sem velik 160 cm pa kaj)pa to ni važno....kk naj dobim besede oziroma kak naj dobim pogum da bi šv do punce ji izpovedal ljubezen....pa kk bi tapravo najdo...kakšne besede bi mogel uporabljati da je ženskam všeč.....ziher ni vse v velikosti pa vse v zunanjosti....skratka pomagajte mi....hočem love ....hočem punco Embarassed
aja pa še neki sošolci so mi za rojstni dan kupili milo, zobno pasto, tri spreje in dodorant, s katerim se namažeš pod pazduham. a je možno, da mi s tem hočejo povedat, da smrdim po neumitem?
Nazaj na vrh Go down
Pishonja
Šef svojega rajona
Šef svojega rajona
Pishonja


Male Število prispevkov : 21
Age : 45
Location : Maribor
Registration date : 26/11/2007

Pomagite Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomagite   Pomagite Icon_minitime12/12/2007, 19:16

Stefan je napisal/a:
aja pa še neki sošolci so mi za rojstni dan kupili milo, zobno pasto, tri spreje in dodorant, s katerim se namažeš pod pazduham. a je možno, da mi s tem hočejo povedat, da smrdim po neumitem?

jep Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
CherryLady
Višja sila
Višja sila
CherryLady


Female Število prispevkov : 32
Age : 37
Registration date : 26/11/2007

Pomagite Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomagite   Pomagite Icon_minitime12/12/2007, 22:44

No glede "neumitega vonja" se strinjam s Pishonja. Ne boj se vode - ne grize.
Glede višine pa .. pot pod noge pa palčkovi deželi naproti tam se bo zagotovo našla kakšna
zate.
Nazaj na vrh Go down
https://ircomat.4umer.com
KiLLyKa
Svež zeljnik
Svež zeljnik
KiLLyKa


Female Število prispevkov : 28
Age : 36
Location : AG
Registration date : 06/12/2007

Pomagite Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomagite   Pomagite Icon_minitime12/16/2007, 17:10

Cherry bols neb mogla napisat Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/killyka
Mitch_Buchannon
Svež zeljnik
Svež zeljnik
Mitch_Buchannon


Število prispevkov : 14
Registration date : 27/11/2007

Pomagite Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomagite   Pomagite Icon_minitime12/17/2007, 23:46

ne sekiraj se poba! bova šla 1x skup ven da ti pokažem kako se peca babe. Ti boš dal za pive jst ti bom pa kako zrihtal ni vrag! Jst tut smrdim ker šparam z vodo (1x na teden pod tušem, za praznike v masažni kopeli) pa se mi ne morjo upret ker sem šarmanten
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pomagite Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomagite   Pomagite Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pomagite
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
IRComat :: Igralnica :: Spovednica-
Pojdi na: